Tarihçemiz:

Kapsam İlaçlama ve Haşere Kontrol Hizmetleri olarak 2012 yılında İzmir Balçova’da Çevre Sağlığı, Haşere İlaçlama, Dezenfeksiyon ve Fümigasyon Hizmetleri ve bu alanda Profesyonel yaklaşım ve müşteri odaklı çözümler üretmek amacı ile kurulmuştur.

Misyonumuz:

Halk sağlığını tehdit eden tüm haşerelere karşı Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığından onaylı Biyosidal Ürünler ile Entegre Pest Kontrol Yöntemi prensipleri doğrultusunda, etkin ve kalıcı çözümler üretmek, bu çözümler öncülüğünde kapsamlı bir hizmet vermektir.

Vizyonumuz:

Haşere İlaçlama sektöründe çevre ve insan sağlığını en önemli değer olarak dikkate alıp, yenilikleri yakından takip ederek, farklı sektörlerden oluşan tüm müşterilerimizin taleplerine kalite ve çözüm odaklı yaklaşımlar ile beklentilerinin üzerinde cevap verebilmektir.

Kalite Politikamız:

Türkiye Cumhuriyeti mevzuat ve yasalarına uygun, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü yasal standartlara dayalı hizmet sunumu gerçekleştirilmesi. Politikamızın tüm şirket çalışanlarımız tarafından benimsenmesi ve geliştirilmesi. Müşteri memnuniyetinin sağlanması, müşteri ihtiyaçlarının giderilmesi. Kalite Yönetim Sistemlerinin etkinliğinin sürekli olarak sağlanması, güncellenmesi ve geliştirilmesidir.