Bolez piliçleri Hava Soğutma Sistemi ile soğutulmaktadır. Hava ile soğutma sistemi ve soğuk zincir ürün tedariki sayesinde, Bolez piliçleri son tüketim tarihine kadar tazeliğini ve lezzetini ilk günkü gibi koruyarak sağlıklı koşullarda sizlere ulaşır.

Siteyi Ziyaret Et...

Alimoğlu Mermer doğaltaş sektöründe 1940 yılında bir atölye olarak başladığı yolculuğuna bugün kendine ait faal olarak çalışan 6 adet mermer, traverten ve oniks ocağı, modern üretim tesisleri ile devam etmektedir.

Siteyi Ziyaret Et...

Renkler 2011 yılı itibariyle Manisa Organize Sanayi Bölgesindeki ikinci fabrika binasında ağırlıklı sac levha işleme, şekillendirme operasyonları olan lazer, punch kesim, abkant büküm, kaynaklı birleştirme ve montaj kabiliyetleri ile gelişimini hızlandırmıştır.

Siteyi Ziyaret Et...

Menderes Boya ve Kimya Sanayi, 2004 yılında, İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi?nde 6500 M² kapalı, toplam 26750 M² alan üzerine kurulmuştur. İlk ürünler Mart 2007   de piyasaya sunulmuştur.

Siteyi Ziyaret Et...

STM kurulduğu 2000 yılından itibaren, güçlü teknik ve uygulama kadroları ile teknolojideki gelişmeleri de yakından takip ederek yaratıcı çözümler üretmektedir. Bunun sonucu olarak sektörde iyi ilişkiler geliştirmektedir.

Siteyi Ziyaret Et...

20 yıllık abrasiv sektöründeki birikimleri, siz saygı değer müşterileri ile 20 yıllık abrasiv sektöründeki birikimleri, siz saygı değer müşterileri ile paylaşmaktan onur duymaktadır. Her türlü müşteri sorunlarına odaklı üretim anlayışı ile kaliteden taviz vermeyen, kararlı yapısı ile sektörde aranır bir marka olma yolunda 2012 yılında üretim hayatına başlamıştır.

Siteyi Ziyaret Et...

DOĞAL KATKI, gıda sektöründe 60 yılı bulan deneyimiyle müşterilerine gelişen piyasa ihtiyaçları ve post-modern dönemin doğurduğu yeni trendler doğrultusunda “geleceğin özgün tatlarını doğadan keşfetmeye” odaklı sağlıklı, kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Siteyi Ziyaret Et...

Emeğin günlük bir görev değil, zevk olduğundan hareketle yola çıkan Kemalpaşa Yemek Fabrikamız 1997’den beri sizlere Türk Mutfağının en güzel örnekleriyle bezenmiş ürünlerini sunmaktadır. Bütün bu çalışmalarımızı yaparken ödün vermediğimiz kurallarımız sizlerin zevki ve sağlığı içindir.

Siteyi Ziyaret Et...

Hedeflerimizi hayallerimizle birleştirerek, bu sektörde edindiğimiz deneyimlerden hareketle, kalitesinden şüphe duyulmayacak bir marka yaratmak için, ALBERO markasını benimsemiş bir ekiple kahve sektöründe fark yaratmaya geldik !

Siteyi Ziyaret Et...

Doğuş İnşaat Grubu’nun Geoteknik İşler konusunda uzmanlaşmış şirketi olan Ayson, kuruluş tarihi olan 1972 yılından beri, yurtiçinde ve yurtdışındaki özel ve kamu kuruluşlarına en yüksek kalitede hizmetler vermektedir.

Siteyi Ziyaret Et...

Balay Mühendislik firması olarak 1980 yılında İzmir’de kurulmuş olup, 35 yılı aşkın süredir İnşaat sektöründe faaliyet göstermekteyiz. 2014 yılından itibaren de solucan gübresi üretimi ve solucan üretimi ile ilgili İzmir Bergama’daki tesislerimizde üretime başladık. Bunca yılın verdiği tecrübe ve kalite anlayışıyla sizlere de en iyi hizmeti vermek istiyoruz.

Siteyi Ziyaret Et...

Türkiye genelinde 25 yıldır müşterilerimizin talepleri doğrultusunda   A+  Firma ve  Fabrikalara  Temizlik ,  Özel Güvenlik , VİP Koruma ve Eleman desteği sağlayan sektöründe öncü şirketler grubuyuz.

Siteyi Ziyaret Et...

Strongly oriented towards the packaging market, this company works predominantly with local printers who supply brand owners and tobacco companies. In the graphics services sector, both artworks and reproductions for gravure, flexographic and offset printing are created, whereas the production of printing forms for gravure printing is limited.

Siteyi Ziyaret Et...

​Misyonumuzdaki noktalar etrafında bir araya gelen girişimci grubumuz uzun ve titiz çalışmalar sonucu Özel İzmir Çağdaş Eğitim Koleji’ni kurmuş, Türk Milli Eğitimi’ne hizmet etmek, çağdaş eğitimin ilkelerine uygun biçimde öğrenciler yetiştirmek amacıyla, 2000-2001 öğretim yılında İlköğretim ve Anadolu Lisesi bölümlerine ilk öğrencilerini almaya başlamıştır.

Siteyi Ziyaret Et...

Kuruluşumuz nitelikli ve tecrübeli personeli ile taşıma yemek üretimi hizmeti vermektedir. Sürekli gelişimi ilke edinmiş olan kuruluşumuz, sektöründeki tüm yeniliklerin takipçi ve uygulamacısı olarak ilerlemektedir.

Siteyi Ziyaret Et...

Etibol Mantı günümüzün teknolojisi ile geleneksel lezzetimiz mantının kültürel değerlerini birbirine harmanlayarak, üretim ve dağıtım kapasitesi ile Türkiye’nin bir çok yerinde mantı satışı yapmaktadır. Mantı severlerin iştahla yediği mantıların haricinde farklı çeşit imkanları ile alışılmışın dışında tatlarıda üretmektedir.

Siteyi Ziyaret Et...

1970`lerin sonunda, ismini ve misyonunu bu anlamdan yola çıkarak belirleyen ODAK, günümüzde yurtiçi ve yurtdışı inşaat müteahhitliğinin yanı sıra, uluslararası katı yakıt ticareti, yurtiçi sanayi ve ısıtma amaçlı kömür dağıtımı, sanayi tipi torba üretimi, kozmetik ürünleri üretimi, alışveriş ve eğlence merkezleri geliştirilmesi ve işletmesi konularında etkin olarak faaliyet göstermektedir.

Siteyi Ziyaret Et...

Volley Hotel İzmir, Şehir merkezinin kalbi Alsancak’ta, Uluslararası İzmir Fuarı’na, toplantı, konferans ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde olup, denize yakın konumu ile cezbedicidir.

Siteyi Ziyaret Et...

İş toplantılarınızı organize edebileceğiniz, modern ve tüm teknolojik alt yapıya sahip olan Kordelya salonumuz sizlere modern bir ofisin rahatlığını sunmaktadır.

Siteyi Ziyaret Et...

Alaçatı’nın büyülü atmosferini siz değerli konuklarımıza elimizden gelen en mükemmel şekilde yansıtmaya çalışmak, unutulmayacak bir tatil geçirmeniz için üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmektir.

Siteyi Ziyaret Et...

Gümüldür Mavi Deniz Otel Gümüldür’de denize sıfır konumu ve özel plajı, panaromik manzarası ile size ailecek eşsiz bir tatil seçeneği sunmaktadır. Deniz gören balkonları, restoranı, geniş ve doğal çim bahçesi, güler yüzlü personeli ile butik bir aile işletmesinin sıcaklığını yaşayabilir, Gümüldür’ün doğal temiz havası ile huzurlu ve konforlu bir tatil yapabilirsiniz.

Siteyi Ziyaret Et...

lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. at lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. at

Siteyi Ziyaret Et...

Kapsam İlaçlama ve Haşere Kontrol Hizmetleri

AVM Referanslarımız;

14 Mart 2003 tarihinde hizmete giren Agora Alışveriş Merkezi; adını Antik Çağ’daki çarşı, pazar, ticaret yeri anlamına gelen `AGORA` dan almıştır. 2003 yılındaki açılışından bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetin öncüsü olan alışveriş merkezi, İzmir bölgesinde moda ve eğlence anlayışının en dinamik ve yenilikçi adresidir.

Siteyi Ziyaret Et...

Mağazaları, markaları, restaurantları, cafeleri, sinemaları, barları, martıları, rıhtımıyla

yalnızca yaşam merkezi değil, hayatın merkezi!

Siteyi Ziyaret Et...

Mağazaları, markaları, restaurantları, cafeleri, sinemaları, barları, martıları, rıhtımıyla

yalnızca yaşam merkezi değil, hayatın merkezi!

Siteyi Ziyaret Et...

Bu 3 AVM mizin haftalık veya 2 haftada bir olmak üzere tüm pest kontrol işlerini yürütmekteyiz. Ayrıca Point Bornova, Salway Balçova, Optimum Gaziemir, İzmirpark Karabağlar ve Novada Menemen AVM’lerinde belirli mağaza ve gıda işletmeleri ile çalışmaktayız.

Kapsam İlaçlama ve Haşere Kontrol Hizmetleri

Profesyonel Site ve Apartman Yönetimlerimiz;

⦁ Palmiye Park Fiora Evleri (Menemen)
⦁ Park Nova Life Sitesi (Menemen)
⦁ Smryna Hills Sitesi (Narlıdere)
⦁ Marka333 (Çiğli),
⦁ Marka270 (Çiğli),
⦁ Kale Garden (Konak)
⦁ No 17 Sitesi (Bayraklı)
⦁ Sedeftepe Vadi Evleri (Bornova)
⦁ Barbaros Paradise Konutları (Menderes)

Siteyi Ziyaret Et...

⦁ Dasif BlueBell (Bornova)
⦁ Mavi Plaza (Bornova)
⦁ Adil Bey Apartmanı (Alsancak)
⦁ Sedef Apartmanı (Bornova)

Siteyi Ziyaret Et...

⦁ Cetaş Sitesi (Çeşme)
⦁ Casa Marin Sitesi (Urla)
⦁ Palmiye Park Mare (Zeytinalanı)
⦁ Gardenia 19 Sitesi (Güzelbahçe)
⦁ Rivapark Sitesi (Sahilevleri)
⦁ Sahil Park Sitesi (Sahilevleri)
⦁ Concept Gloria Sitesi (Sahilevleri)
⦁ Gloria Residance (Narlıdere)
⦁ Goldiva Kuzey Sitesi (Bornova)
⦁ Salih İşgören Sitesi (İnciraltı)
… vb. yaklaşık 40 site ve apartman ile çalışmaktayız.

Siteyi Ziyaret Et...

⦁ Green Park Sitesi (Bornova)
⦁ Özgül Armağan Çağlayan Sitesi (Bornova)
⦁ Paprat Sitesi (Bornova)

Siteyi Ziyaret Et...

⦁ Duru Sitesi (Balçova)
⦁ Zümrüt Apartmanı (Narlıdere)
⦁ Yeşilköy Apartmanı (Güzelyalı)
⦁ Mert Apartmanı (Bornova)
⦁ Vb. yaklaşık 20 apartman ile çalışmaktayız.

Siteyi Ziyaret Et...

Kapsam İlaçlama ve Haşere Kontrol Hizmetleri

Bağımsız Çalıştığımız Site ve Apartmanlarımız;

⦁ Oyak Buca 1. Etap Konutları (Buca); Aylık Site Kemirgen ve Genel İlaçlamaları, Yaz aylarında Çimlerde Larva ve Böcek İlaçlamaları ve 6 ayda bir site sakinlerimizin dairelerinin ilaçlamalarını yapmaktayız.

⦁ Gloria Part Mustafa Bey Apartmanı (Karabağlar); Aylık Site Kemirgen İlaçlaması ve 6 ayda bir Site Genel İlaçlamaları ile Site sakinlerimizin dairelerinin ilaçlamalarını yapmaktayız.

⦁ Side By Hill Sitesi(Narlıdere); Aylık Site Kemirgen İlaçlaması ve 6 ayda bir Site Genel İlaçlamaları ile Site sakinlerimizin dairelerinin ilaçlamalarını yapmaktayız.

⦁ Goya Palmiye Park (Urla); Aylık Site Kemirgen İlaçlamaları ve 6 ayda bir Apartımızın Genel İlaçlamalarını yapmaktayız.

⦁ Ayrıca birçok site ve apartmanın 6 ayda bir genel ilaçlamaları ve daire ilaçlamalarını, aylık olarak da birçok Restoran, Cafe, Fırın vb. yerlerin periyodik ilaçlamalarını sürdürmekteyiz.