Kuş Mücadelesi:

Depolar, antrepolar ve üretim birimlerinde kuşların dışkıları, tüyleri, ölüleri ve taşıdıkları mikroorganizmalar ile ciddi ekonomik kayıplara neden olmaktadırlar. Kuş kontrolünde izolasyon, tecrit, kaçırıcı ve yakalayıcı ürünler uygulanan mücadele yöntemleridir.

Güvercin Kontrolü

Güvercinler ve diğer kuşlar, çeşitli nedenlerle uzman kuş haşere kontrolünü gerektiren tehlikeli zararlılar olabilir: pire, keneler ve akarlar gibi başka zararlılar taşırlar; çeşitli hastalıkları taşıdıkları ve naklettikleri bilinmekte olup yiyecekleri kirletebilirler. Bu zararlıların evinize girmesi durumunda, lisanslı bir Kapsam İlaçlama kuş veya güvercin Kontrolü  ve Uzaklaştırma hizmetlerine gereksinim duyarsınız.

Kapsam İlaçlama Güvenebileceğiniz Kuş Kontrolü ve Uzaklaştırma Hizmeti sunar.

Yüksek eğitimli kuş kontrol uzmanlarımız, ailenizi ve evinizi bu zararlılardan korumak için gerekli beceriye ve uzman ekipmana sahiptir. Kuş koruma ve güvercin kontrol servislerimiz, kuşların nasıl geçtiğini ve hangi kontrol adımlarının gerekli olabileceğini anlamak için kapsamlı bir inceleme gerektirecektir; Bu zararlılara karşı evinizden kurtulmak ve onları dışarıda tutmak için gereken adımları atmak amacıyla önerilen çözüm ve tam hizmet uygulamasının ayrıntılı bir önerisi gereklidir. Ayrıca kuştan tam arındırma, dezenfeksiyon  hizmetlerini de veriyoruz.